Wyjazd urlopowy, wakacje lub rodzinna wyprawa już niebawem, a samochód okazuje się zbyt mały aby pomieścić wszystkie bagaże? Poznaj zatem bagażniki bazowe oraz boxy dachowe firmy Thule, a przekonasz się jak niezwykle łatwo i niemalże natychmiastowo powiększyć przestrzeń ładunkową zachowując jednocześnie doskonały styl. Boxy o atrakcyjnych liniach, kształtach perfekcyjnie zharmonizowanych z sylwetkami nadwozi samochodów, profesjonalnie godzące prawa aerodynamiki z wyrafinowanymi wymaganiami transportowymi (pojemnością) i mnóstwem udogodnień ułatwiających eksploatację potrafią uczynić z auta wszechstronny środek przewozu znacznej ilości ekwipunku a zarazem gwarantując wysoki komfort podróżnym. Tak jak wszystkie produkty Thule, również boxy swoim poziomem bezpieczeństwa wyprzedają powszechnie obowiązujące, międzynarodowe normy a pomyślnie zaliczone, mordercze wręcz testy w ekstremalnych warunkach zarówno drogowych jak i na bezdrożach, w najtrudniejszych warunkach pogodowych gwarantują długoletnią, niezawodną pracę tak mroźną zimą jak również upalnym latem.
akcesoria thule pod ręką
bagażnik thule z koszem bagażowym
bagażniki i boxy wyprawowe thule na samochodach terenowych
Jeśli Ty palnujesz dokąd i kiedy chcesz jechać, co zamierzasz tam zabrać - to my pomożemy Ci to przewieźć. Niezależnie dokąd prowadzi droga, biegnie trasą czy bezdrożami. Masz zamiar zmagać się z rwącym nurtem rzeki, łowić ryby, pędzić motorówką z przyjaciółmi czy spływać kajakiem relaksując się głuchą ciszą? Będziesz pedałować leśnymi duktami, szukać adrenaliny w downhilowych zjazdach czy podziwiać krajobrazy z rowerowego siodełka? Spędzając czas na rodzinnym pikniku za miastem, obozując z dzieciakami na leśnej polanie czy podążając za swoimi pasjami robiąc to co kochasz? Czy to ma miejsce tuż za rogiem, nieco dalej wśród trudnodostępnych obszarów wśród jezior czy górskich szczytów, a może na drugim końcu świata? Twój kajak, rower, łódka, snowboard, narty, namiot, sprzęt do nurkowania, deska windsurfingowa z dzielonym masztem i żaglem - cały Twój sprzęt, ekwipunek i mnóstwo innych niezbędnych rzeczy możesz mieć zawsze pod ręką modyfikując samochód bagażnikami Thule. Pamiętaj, że dokądkolwiek się wybierasz zawsze możesz na nas polegać.
ekwipunek do wspinaczki w boxie dachowym
kajakiem po jeziorze
ekskluzywny box dachowy thule
Myślami jesteś gdzie indziej? Marzysz o chwili relaksu? Większość z nas zamierza od czasu do czasu oderwać się od papierów, narad, zebrań i .... ucieć tak, po prostu od codzienności. Mamy miejsce, w którym wolelibyśmy być, znajomych i przyjaciół, którymi chcielibyśmy być otoczeni i wspólnie spędzać czas. Każdy z nas ma swoje odrębne, małe światy, które lubimy poznawać i pasje, którym poświęcilibyśmy się bez opamiętania. Jeśli uda Ci się wyrwać, to zagwarantować możemy na pewno, że cokolwiek zechcesz zabrać ze sobą aby mieć pod ręką i dokądkolwiek dotrzeć pomożemy Ci przetransportować tam wszystko bezproblemowo, sprawnie i z klasą. Tak więc spakuj wszystko, usiądź wygodnie i podróżuj ciesząc się jazdą. Thule, wiodący producent na rynku światowym dostarczający bagażniki samochodowe oraz akcesoria transportowe nieustannie poszukuje jeszcze lepszych sposobów na przewożenie sprzętu sportowego czy ekwipunku prezentując corocznie z dumą szereg nowoczesnych rozwiązań, które pomogą Ci podróżować z ładunkiem na najdłuższych nawet trasach w komfortowych warunkach, oszczędzających jednocześnie Twój czas i siły niezbędne do jego ulokowania.
rowerami wśród winorośli
pakujemy narty i snowboard na samochód
audi q7 z boxem thule
Rowerowa pasja to dla niektórych beztroska jazda i lekki sposób na poznanie okolicy, w której spędza się urlop, lepsze wczucie się w miejscowy klimat, dla innych to zaś ekstermalna jazda w nietkniętych, trudno dostępnych rejonach świata. Jest jeszcze wiele powodów dla których wyjeżdżamy za miasto, uciekamy od codzienności zabierając ze sobą rower. Nie ważne jakiego typu jest Twój rower, jakie czeka Ciebie wyzwanie i dokąd jedziesz ale zawsze możesz być pewnien, że w ofercie Thule odszukasz idealny dla siebie, Twojego samochodu i sprzętu bagażnik gwarantujący możliwość posiadania go zawsze pod ręką. Dostępne rozwiązania instalowane na dachu, tylnej klapie, haku holowniczym a nawet wewnątrz auta pozwolą Ci transportować jednocześnie aż do czterech jednośladów z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Od prostych, ekonomicznych modeli, zaawansowanych technologicznie i łatwych w obsłudze po eleganckie, pełne unikalnych funkcji, najnowocześniejsze konstrukcje, których próżno szukać u konkurencji. Wszystkie łatwe w użytkowaniu, niezawodne i bardzo łatwe w przechowywaniu. Mamy także platformy do przewożenia rowerów elektrycznych, ciężkich zjazdowych czy wymagających profesjonalnych uchwytów szosowych z ramami karbonowymi.
wycieczka rowerowa po bezdrożach
transport rowerów na dachu samochodu
z rowerami nad morzem
Thule opracowując w 1962 roku pierwszy bagażnik dachowy przyczyniło się do zapoczątkowania rozwoju akcesoriów transportowych do przewożenia sprzętu rekreacyjnego, sportowego, ekwipunku czy ładunków. Filozofia działania oparta jest na profesjonalnym podejściu oraz stosowaniu przemyślanych rozwiązań na każdym kroku działalności. Wykorzystywane są najwyższej jakości materiały, najnowsze osiągnięcia technologiczne podczas projektowania bagażników pełnych innowacyjnych, unikalnych i przyjaznych użytkownikom funkcji mających za zadanie maksymalnie ułatwić transportowanie każdego bagażu. Oferta światowego lidera obejmuje szeroki asortyment produktów klasy premium wśród których znajdują się boxy dachowe, przystawki rowerowe z możliwością instalacji na dachu, haku lub tylnej klapie, relingi, łańcuchy śniegowe dla pojazdów osobowych, suv, van, mpv oraz liczne akcesoria uzupełniające, organizery ładunków itp. Znajdziesz u nas systemy dla wszystkich Twoich potrzeb z zakresu transportu sprzętu sportowego czy ładunków w ramach wykonywania pracy. Profesjonalne produkty po to, abyś mógł skoncentrować wyłącznie na wypoczynku lub na tym co robisz.
torby thule na ekwipunek surfera
rowery w bagażniku na haku holowniczym samochodu
samochód z boxem dachowym i bagażnikiem rowerowym na haku holowniczym
Ceniacych swobodę podróżowania, odkrywców przecierających nowe szlaki, pragnących podróżować bezpiecznie z całym, często znacznej wiekości ekwipunkiem czy sprzętem zachęcamy do rozpoczęcia swojej przygody od odkrycia świata bagażników i akcesoriów Thule. Firma o kilkudziesięcioletniej tradycji, wiodący na świecie producent systemów transportowych wspiera miliony miłośników aktywnego wypoczynku, pasjonatów sportów i odkrywców w realizacji ich marzeń. Niezależnie od tego czy cel Twoje wyprawy jest zlokalizowany tuż za rogiem czy leży na drugim końcu świata i wymaga przemierzenia setek kilometrów po drogach jak i bezdrożach konstruktorzy zadbali, aby powierzony w opiekę ich produktom sprzęt, bagaż lub ładunek miał zagwarantowaną doskonałą ochronę w każdych warunkach. Odkryj więc świat belek, boxów dachowych, uchytów rowerowych, mocowań do nart i snowboardów, zestawów do sprzętu pływającego itp organizerów ładunków opatrzonych charakterystycznym logo zabierając wszystko co zechcesz.
rower na bagażniku dachowym thule
przejażdżka konna
box dachowy excellence na samochodzie
Nieustająco powiekszająca się sterta niezwykle niezbędnych, wręcz niezastąpionych drobiazgów wypełniających auto niemalże po brzegi. Czy powyższa sytuacja nie irytuje Cię? A do tego, świadomość, że ilość miejsca jest zbyt mała, brakuje odpowiedniej przestrzeni aby ulokować je wszystkie? Tak, nam również zdarzało się to dość często i postanowiliśmy rozwiązać powyższy problem. Powstała nowa linia produktów Thule, w której znajdziesz mnóstwo bardzo praktycznych, zmyślnych rozwiązań takich jak organizery, torby, pojemniki, uchwyty itp akcesoria transportowe, które umożliwią Ci uporządkowanie wszystkich podręcznych drobiazgów czy rzeczy i łatwe wygospodarowanie tak bardzo potrzebnej przestrzeni bagażowej.
Lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu? Poszukujesz nowych szlaków czy ścieżek do pokonania, nieodkrytych jeszcze wzgórz do zmierzenia się z nimi, wartkich strumieni do przepłynięcia lub innych sposobów na spędzenie wolnego czasu? Masz marzenia do zrealizowania czy pasje, którym chcesz się oddać? Firma Thule dostarczając przyjazne użytkownikom bagażniki samochodowe i uzupełniające je akcesoria poświęciła się zapewnieniu wszystkim miłośnikom aktywnego wypoczynku, pasjonatom sportów i zmotoryzowanym turystom najlepszych i dostępnych w najszerszym wyborze na rynku akcesoriów, dzięki którym zabiorą swój sprzęt sportowy, ekwipunek lub innego rodzaju ładunki sprawnie, bezpiecznie i stylowo. Oferowane inteligentne, niezawodne i nowoczesne rozwiązania pozwolą Wam robić to, co chcecie mając swój rower, kajak, narty, deskę surfingową ... zawsze pod ręką dla przyjemności.
auto z boxem i uchwytem na rowery firmy thule
akcesoria thule do podróży pod ręką
bagażnik z rowerami na haku holowniczym
Sprytne, doskonałe rozwiązanie wyrażnie powiekszające przestrzeń bagażową samochodu podczas urlopowych wyjazdów, zimowych ekspedycji narciarskich lub turystycznych podróży ze sporym ekwipunkiem wymagające niewielkiego miejsca podczas przechowywania gdy nie jest wykorzystywane. Taka jest właśnie seria składanych boxów dachowych Thule Ranger. Ma wszystkie zalety sztywnego boxa, zaś po złożeniu zajmuje nieporównanie mniej miejca podczas przenoszenia, przewożenia i przechowywania. Wykonane z mocnych, wodoodpornych materiałów o uszczelnionych szwach, sztywnej "podłodze" oraz suwakiem błyskawicznym ze zintegrowaną kłódką doskonale chronią przewożony bagaż przed czynnikami atmosferycznymi. Wystarczy wyjąć go z szafy, pawlacza, umieścić na dachu i przymocować do poprzeczek bazowych uchwytami Easy-Snap a następnie zapakować do pełna i wyruszyć w drogę. Po przybyciu na miejsce, rozpakowaniu można błyskawicznie zwinąć go w rulon, schować do specjalnej torby i umieścić w kufrze lub zabrać ze sobą. Prawda, że pomysłowe i bardzo praktyczne rozwiązanie?
Jeżeli podjęliście decyzję o wyjeździe na rodzinną wycieczkę, urlop czy ferie zimowe wiecie z doświadczenia, że są dwa sposoby podróżowania. Pierwszy, w aucie zapakowanym z tyłu po dach a drugi, w jeszcze większej ciasnocie i bagażami ulokowanymi również wśród pasażerów. Więc nie buntuj się, tylko zacznij działać i wybierz inne rozwiązanie - powiększ samochód który masz wykorzystując systemowe akcesoria Thule, a efekt przejdzie Twoje najśmielsze oczekiwania - zapewni pasażerom komfortowe warunki, nabierze elegancji a przewożony sprzęt czy ekwipunek będzie miał zapewnioną pełną ochronę podczas transportu. Oferowany asoryment produktów począwszy od belek bazowych, boxów dachowych, uchwytów dla rowerów, nart, kajaków, desk surfingowych i bardzo licznych akcesoriów je uzupełniających a także organizerów bagażu sprawia, że możesz niemal dowolnie powiększać swój samochód dostosowując jego możliwości przewozowe do Twoich aktualnych potrzeb. Spośród bardzo szerokiej gamy produktów typu cargo możesz wybierać box o odpowiedniej pojemności, rozmiarach gwarantujących zabranie znacznej wielkości ładunków (np wózka dziecięcego, sprzętu do nurkowania itp), wymaganym przez Ciebie komforcie obsługi czy stylizacji harmonizującej z nadwoziem, który zawsze gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa potwierdzony zgodnością z normami City Crash. Tak więc pakuj wszystko co potrzebujesz i podróżuj wygodnie, z klasą dokąd tylko zechcesz.
Ambicją Grupy Thule jest nieustanne wyprzedzanie powszechnie obowiązujących standardów, norm w zakresie bezpieczeństwa, dlatego też każdy produkt zanim pojawi się na motoryzacyjnym rynku poddawany jest bardzo szczegółowym, niezwykle surowym testom podczas badań labolatoryjnych, ekstremalnych próbach torowych i rzeczywistych. Kolejne testy wytrzymałościowe, sprawdzanie odporności na drgania, próby rozciagania i ściskania, poddawanie długotrwałemu działaniu mrozu, wilgoci, promieniowania UV, testy drogowe i zderzeniowe sprawdzają dają ostateczą odpowiedź o niezawodności produktu w przewidywanym okresie eksploatacji. Możesz być zatem pewien, że każdy produkt na rynku, opatrzony powyższym znakiem wytrzyma wieloletnie, intensywne użytkowanie w nawet niesprzyjających warunkach zachowując doskonałą sprawność a pięcioletnia gwarancja jest tego potwierdzeniem.
Podczas podróży urokom niektórych krajobrazów po prostu trudno się oprzeć. Zwłaszcza, gdy pojawiają się zupełnie niespodziewanie zaskakując nas, skłaniając tym samym do zmiany wcześniej zaplanowanej trasy. Warto więc mieć ze sobą rower, na który będziesz mógł się sprawnie przesiąść i obudzić w sobie odkrywcę. Piękne krajobrazy, otwarte, bezkresne przestrzenie, leśne dukty, ścieżki wśród połyskujących w słońcu wód jezior wciąż czekają na odkrywców, entuzjastów natury czy pasjonatów wolności na dwóch kółkach. Pamiętaj, że wszystko możesz mieć zawsze w zasięgu ręki. Dzięki bagażnikom dostępnym w kilkunastu wersjach, możliwości montażu na dachu, tylnej klapie, haku holowniczym lub wewnątrz, licznym innowacyjnym i unikalnym bagażnikom Thule ułatwiającym eksploatację Twój jednoślad może zawsze podróżować z Tobą i być do dyspozycji w każdej chwili.
Decydując się w 1962 roku na opracowanie pierwszego bagażnika do samochodu a następnie skupiając się na działalności wyłącznie dla przemysłu motoryzacyjnego nie przypuszczaliśmy do czego dojdziemy za kilka dziesięcioleci. Dziś marka Thule zajmuje pozycję niekwestionowanego, wiodącego producenta w branży akcesoriów do transportu sprzętu sportowego, rekreacyjnego, ekwipunku turystycznego a także profesjonalnych systemów ładunkowych dla firm usługowych. Dla nas belki bazowe to początek sukcesu i od niego właśnie zaczęła się nasza przygoda. Równie dobrym punktem wyjścia może być on także dla Ciebie, jeśli planujesz podróżowanie, jesteś entuzjastą, pasjonatem sportów czy miłośnikiem relaksu na świeżym powietrzu pragnącym mieć zawsze pod ręką swój sprzęt. W ofercie naszej znajdziesz kompletny, bardzo różnorodny asortyment produktów takich jak poprzeczki, boxy dachowe, uchwyty do rowerów, mocowania nart, zestawy do sprzętu pływającego, organizery ładunków i wiele innych akcesoriów do wszystkich samochodów. Zawsze idealnie dopasowane, zawierające liczne funkcje ułatwiające użytkowanie, komfortowe w obsłudze a także co równie niezmiernie istotne bezpieczne i niezawodne w każdej sytuacji. Cała seria Rapid System to doskonale przemyślany zestaw wymiennych podzespołów, belek zarówno earodynamicznych, lekkich aluminiowych WingBar, wysuwanych, ułatwiających załadunek i wyładunek SlideBar, niezwykle mocnych Professional czy klasycznych, prostokątnych oraz różnych stóp i zestawów dopasowujących, które dzięki perfekcyjnej współpracy gwarantują doskonałe dopasowanie do każdego nadwozia.
Szusowanie po idealnie przygotowanych stokach wśród białych wzgórz, przecieranie nieprzygotowanych, dziewiczych zboczy to doskonałe sposoby na aktywny styl życia zimą. Zabierz więc rodzinę, znajomych, debiutantów, narciarzy czy snowboardzistów na rozkoszowanie śnieżnym puchem i zobacz jakie to emocjonujące wrażenie. Zabierasz własne narty? Sprzęt przyjaciół, zapalonych narciarzy i snowboardzistów? Świetnie. Zasługują na wszystko to, co najlepsze. Dobierz więc bagażnik dachowy do samochodu a następnie uchwyty narciarskie Thule o odpowiedniej pojemności a także wysokości (wielkość wiązań) umożliwiające zabranie sprzętu wszystkich uczestników wprost z domu na osnieżone zbocza. Wszystkie gwarantują łatwość montażu oraz załadunku niezależnie od warunków pogodowych. Bez problemów i utrudnień. Uważamy, że przyjaciołom należy się wszystko co najlepsze. Życzymy miłego szusowania.

Odkryj kompleksową, pełną ofertę światowego lidera w dziedzinie systemów transportowych dla sprzętu sportowego, ekwipunku rekreacyjnego, bagażu turystycznego czy ładunków. Marka Thule to nie tylko wiodący projektant, konstruktor i producent unikalnych, niezwykle innowacyjnych poprzeczek bazowych, boxów dachowych, specjalistycznych uchwytów mocujących czy akcesoriów dla aktywnych rodzin, miłośników sportów, pasjonatów, podróżników odkrywców czy profesjonalistów, którzy chcą swój sprzęt mieć zawsze pod ręką przewożąc go bezpiecznie, komfortowo i stylowo.
Grupa Trailers to jeden w największych europejskich producentów przyczep dostarczający na rynek motoryzacyjny bardzo szeroką, zróżnicowaną gamę modeli i wersji do niemal wszystkich potrzeb transportowych. Znajdziesz wsród nich między innymi przyczepy podłodziowe, do przewozu koni, latwety dla motocykli, rekreacyjne i lekkie, użytkowe. Wszystkie, niezależnie od przeznaczenia cechują się niezawodnością, łatwością eksploatacyjną, ponadczasową estetyką i co najważniejsze spełniają najwyższe wymagania w zakresie bezpieczeństwa.

Powodzenia. Podróżuj komfortowo, bezpiecznie i z klasą realizując marzenia i pasje.
samochód z bagażnikiem na haku i boxem dachowym
dotarliśmy samochodem do celu z rowerami
box dachowy dodatkowa przestrzeń bagażowa
pakujemy bagaże do boxa dachowego thule
docieramy samochodem z deską surfingową nad morze
kajak w specjalnym uchwycie na bagażniku bazowym
ośrodek testowy firmy thule
pakujemy samochód i box na wyprawę
pakujemy bagaże do samochodu
platforma thule z rowerami na haku holowniczym
przewozimy rowery w uchwytach na dachu samochodu
rowery w uchwycie zamontowanym na tylnej klapie auta
uchwyt z rowerem na samochodzie
samochód z łańcuchami śniegowymi na kołach
samochód z przyczepą maki thule do transportu koni