Jeśli jesteś entuzjastą sportów wodnych, lubisz wypoczywać nad wodą przemierzając jeziora czy surfować na falach morza znajdziesz w ofercie Thule uchwyty do bagażników, w których Twój kajak, deska windsurfingowa, łódź, kanoe, wiosła, maszty i żagle dotrą bezpiecznie na miejsce wypoczynku. Szeroka gama rozwiązań dopasowanych do wszyskich modeli samochodów z możliwością wyboru belek począwszy od aerodynamicznych, niezwykle cichych, aluminiowych WingBar, niezwykle wygodnych w załadunku SlideBar czy standardowych, prostokątnych oraz odpowiednich dla Twojego sprzętu przystawek gwarantuje bezpieczne, komfortowe i stylowe podróżowanie nad każdą wodę. Niezależnie od długości trasy, przemierzanej autostaradą czy bezdrożami możesz być pewnien, że ładunek będzie doskonale ochroniony.
Lubisz rozkoszować się ciszą podczas spływu kajakiem pogrążonym w głuszy strumieniem, zamierzasz walczyć z falami morza surfując czy zmagać się z wartkim nurtem górskiej rzeki? Niezależnie od Twojego podejścia do wody, z którą kontakt każdy odbiera inaczej z jednym na pewno się zgodzisz, że jest to szczególnego rodzaju relacja i wywołuje ona niepowtarzalne wrażenia. Pragnąc rozkoszować się kontaktem z wodą, otaczającym ją środowiskiem i zbliżeniem się do natury poznaj rozwiązania, które pozwolą Ci bezproblemowo i z klasą podążać ze swoim sprzętem pływającym w poszukiwaniu przygód nad każdą, nawet najbardziej odległą wodę. Wszystko czego potrzeba do Twojego samochodu, czyli bagażniki dachowe oraz specjalistyczne, profesjonalnie dopasowane uchwyty Thule do kajaków, łodzi, desek windsurfingowych, kanoe, masztów, żagli, wioseł itp akcesoria znajdziesz w naszym niezwykle szerokim asortymencie. Produkty pełne pomysłowych udogodnień, naszpikowane unikalnymi funkcjami usprawniającymi ich użytkowanie, idealnie dopasowane do powierzonych im zadań i co równie istotne, bezpieczne pozwolą Ci przetransportować sprzęt nad wodę przy zachowaniu energii na czas, w którym jest naprawdę niezbędna - na walkę z żywiołem.

Jeśli próbowałeś kiedykolwiek samodzielnie załadować kajak albo dwa walcząc z wiejącym wiatrem, ociekajacą wodą pragnąc jednocześnie nie uszkodzić auta doskonale wiesz jak trudne to jest zadanie. Konstruktorzy Thule znając powyższy problem ułatwili znacząco to zadanie wprowadzając na rynek to, czego tak długo być może szukałeś - Hull-a-Port Pro. Unikalny na rynku światowym, składany, kompaktowy uchwyt na kajak, niezwykle łatwy w montażu gwarantujący doskonałą stabilność przewożonego sprzętu zabezpieczonego mocnymi taśmami. Sprytna konstrukcja z ukośnym położeniem transportowanego sprzętu umożliwia zapakowanie na belkach dachowych nawet do czterech kajaków jednocześnie, o ile posiadasz cztery zestawy Hull-a-Port Pro lub kombinacji z rowerami czy boxem. Możliwość błyskawicznego złożenia do położenia poziomego pozwala na wjazd do garażu, parkingu podziemnego itp miejsc o ograniczonej wysokości bez konieczności demontażu. Doskonałym, można powiedzieć idealnym zestawem transportowym dla kajaków jest konfiguracja Hull-a-Port Pro i bagażnika samochodowego z wysuwanymi poza obrys nadwozia belkami SlideBar umożliwiająca umieszczanie i zdejmowanie sprzętu obok gwarantujące doskonałą ochronę karoserii.
uchwyt do deski windsurfingowej thule
kajaki nad wodą
uchwyt do kajaka thule